O co chodzi?

O co chodzi? O taktyczną grę planszową, w której kierujesz grupą wojowników, która ma za zadanie przejąć kontrolę nad obiektem. Brzmi znajomo. Tyle że tutaj Piraci walczą z Żołnierzami Korporacji na pokładach statków kosmicznych, Technicy kradną technologię z konwojów Strażników, cała masa innych ugrupowań czai się tylko, żeby urwać coś dla siebie, a wszystko to przy salwach karabinów maszynowych i łomocie młotów wspomaganych. Piraci! W pancerzach! W kosmosie!


20121226

Zbiórka!

Tak właśnie. Pora zebrać się do kupy, odgrzebać nóż i pistolet i zaciągnąć się do jednego z oddziałów, które będą brać udział w Desancie!

Osobiście muszę powiedzieć że jestem dumny. Nie mylicie się - Desant został doprowadzony do formy, którą uważam za ukończoną.Oczywiście będą jeszcze wprowadzane poprawki - i aktualizowany blog - ale w tym momencie Desant stanowi kompletną całość, której nie wstydzę się publikować.

Dzięki poradom No.ze i Vysa ta gra nadaje się do grania.
Dzięki ilustracjom Gacorra zyskała multum klimatu i świetną szatę graficzną.
A dzięki wam wszystkim, którzy to czytacie (jest was więcej niż, bo ja wiem, pięcioro?) Desant może stać się świetnym sposobem na rozrywkę, kiedy te wszystkie przebrzydłe mainstreamowe i komercyjne produkcje wam się znudzą.

Oto przed wami komplet: instrukcja, karty oddziałów, plansza i karty sprzętu. Komplet. Wszystko w ładnym rar i formacie PDF.

Zapraszam do ściągania i oceniania!

I grania, oczywiście.

Jak tylko znajdziecie jakieś błędy albo niedociągnięcia - dajcie znać, zapiszę, poprawię i wypuszczę jeszcze lepsze.

Zawsze znajdzie się miejsce i czas na jeszcze jednego pirata!
3 komentarze: